header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MD2 zaal

Spelers MD2 zaal

Geen foto beschikbaar
Madelief de Beer
Geen foto beschikbaar
Femke Boleij
Geen foto beschikbaar
Evine Cornelissen
Geen foto beschikbaar
Evi Frunt
Geen foto beschikbaar
Floor van Haaren
Geen foto beschikbaar
Lieve van der Hooft
Geen foto beschikbaar
Florine Kitslaar
Geen foto beschikbaar
Froukje Nijssen
Geen foto beschikbaar
Noor Remmers
Geen foto beschikbaar
Julia Schokker
Geen foto beschikbaar
Beau Schuring
Geen foto beschikbaar
Lynde van Stigt
Geen foto beschikbaar
Pleun van den Thillart
Geen foto beschikbaar
Lieke van 't Westeinde

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Dennis de Beer Mail
Coach Lucas Remmers Mail
Manager Barbara Nijssen Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Waalwijk MD2 12 36 12 0 0 91 10 0
2 Oss MD3 12 26 8 2 2 58 25 0
3 MEP MD4 12 25 8 1 3 57 14 0
4 Drunen MD2 12 16 5 1 6 25 45 0
5 Gemert MD3 12 15 5 0 7 31 53 0
6 Liempde MD4 12 6 2 0 10 30 67 0
7 Berlicum md2 12 0 0 0 12 16 94 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
Liempde MD4 Waalwijk MD2 1-7
Oss MD3 Berlicum MD2 12-2
Berlicum MD2 MEP MD4 0-9
Drunen MD2 Waalwijk MD2 1-13
Liempde MD4 Drunen MD2 2-3
MEP MD4 Oss MD3 2-2
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
Waalwijk MD2 Liempde MD4 12-2
Berlicum MD2 Drunen MD2 1-3
Oss MD3 Waalwijk MD2 1-5
Liempde MD4 Oss MD3 3-4
Gemert MD3 Drunen MD2 2-4
Gemert MD3 Berlicum MD2 8-1
ZONDAG 12 JANUARI 2020
MEP MD4 Liempde MD4 7-1
Oss MD3 Drunen MD2 1-1
Drunen MD2 Gemert MD3 0-7
MEP MD4 Berlicum MD2 7-0
Berlicum MD2 Liempde MD4 2-4
Oss MD3 Gemert MD3 7-1
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
Liempde MD4 Berlicum MD2 9-4
Drunen MD2 Berlicum MD2 6-2
Drunen MD2 Liempde MD4 4-2
ZONDAG 26 JANUARI 2020
Waalwijk MD2 MEP MD4 3-1
Oss MD3 Liempde MD4 6-1
Waalwijk MD2 Drunen MD2 3-0
Gemert MD3 Oss MD3 0-9
Liempde MD4 Gemert MD3 2-6
MEP MD4 Drunen MD2 5-0
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
MEP MD4 Waalwijk MD2 1-3
MEP MD4 Gemert MD3 5-1
Gemert MD3 Waalwijk MD2 0-9
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
Berlicum MD2 Waalwijk MD2 2-10
Drunen MD2 Oss MD3 3-4
Waalwijk MD2 Gemert MD3 7-0
Berlicum MD2 Gemert MD3 1-3
Drunen MD2 MEP MD4 0-3
Oss MD3 MEP MD4 3-2
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
Gemert MD3 MEP MD4 0-6
Berlicum MD2 Oss MD3 1-8
Gemert MD3 Liempde MD4 3-2
Waalwijk MD2 Berlicum MD2 15-0
Waalwijk MD2 Oss MD3 4-1
Liempde MD4 MEP MD4 1-9