header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MB2 zaal

Spelers MB2 zaal

Geen foto beschikbaar
Benthe van Beurden
Geen foto beschikbaar
Nina Boukehili
Geen foto beschikbaar
Fleur Buckens
Geen foto beschikbaar
Lotte van der Doelen
Geen foto beschikbaar
Pleun van der Giessen
Geen foto beschikbaar
Jasmijn van Hee
Geen foto beschikbaar
Julia van Kempen
Geen foto beschikbaar
Merel Krijnen
Geen foto beschikbaar
Imke van Peer
Geen foto beschikbaar
Isabelle Schellekens
Geen foto beschikbaar
Floor Veltman
Geen foto beschikbaar
Sarah van de Ven
Geen foto beschikbaar
Sarah Voets
Geen foto beschikbaar
Joelle van Zoggel
Geen foto beschikbaar
Lenny van Zoggel

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Joost Schellekens Mail
Coach John van Zoggel Mail
Manager Mario van de Ven Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berlicum MB2 12 26 8 2 2 43 23 0
2 Oirschot MB2 12 22 7 1 4 34 28 0
3 Liempde MB1 12 18 5 3 4 29 27 0
4 Eersel MB2 12 15 5 0 7 41 39 0
5 Gemert MB2 12 15 4 3 5 30 36 0
6 Hopbel MB2 12 13 4 1 7 26 41 0
7 Best MB4 12 11 3 2 7 23 32 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
Eersel MB2 Best MB4 3-5
Gemert MB2 Best MB4 1-3
Liempde MB1 Hopbel MB2 3-1
Liempde MB1 Oirschot MB2 2-1
Gemert MB2 Eersel MB2 3-8
Hopbel MB2 Oirschot MB2 4-2
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
Best MB4 Eersel MB2 1-4
Liempde MB1 Eersel MB2 5-1
Liempde MB1 Best MB4 1-1
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Best MB4 Liempde MB1 1-3
Berlicum MB2 Best MB4 3-3
Eersel MB2 Gemert MB2 4-1
Gemert MB2 Oirschot MB2 2-3
Liempde MB1 Berlicum MB2 2-2
Eersel MB2 Oirschot MB2 2-3
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
Gemert MB2 Hopbel MB2 4-1
Berlicum MB2 Gemert MB2 3-5
Berlicum MB2 Hopbel MB2 8-2
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
Oirschot MB2 Berlicum MB2 2-3
Oirschot MB2 Best MB4 3-2
Eersel MB2 Liempde MB1 4-5
Hopbel MB2 Eersel MB2 1-5
Best MB4 Berlicum MB2 1-5
Hopbel MB2 Liempde MB1 4-2
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
Oirschot MB2 Hopbel MB2 6-0
Berlicum MB2 Liempde MB1 3-0
Best MB4 Oirschot MB2 0-1
Best MB4 Hopbel MB2 2-0
Gemert MB2 Berlicum MB2 2-4
Gemert MB2 Liempde MB1 3-2
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
Best MB4 Gemert MB2 2-3
Berlicum MB2 Oirschot MB2 4-1
Hopbel MB2 Gemert MB2 2-2
Eersel MB2 Berlicum MB2 0-4
Hopbel MB2 Best MB4 5-2
Oirschot MB2 Eersel MB2 6-5
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
Hopbel MB2 Berlicum MB2 2-3
Oirschot MB2 Liempde MB1 4-2
Eersel MB2 Hopbel MB2 2-4
Berlicum MB2 Eersel MB2 1-3
Oirschot MB2 Gemert MB2 2-2
Liempde MB1 Gemert MB2 2-2