header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MB4 zaal

Spelers MB4 zaal

Geen foto beschikbaar
Laura Das
Geen foto beschikbaar
Lotte Diepstraten
Geen foto beschikbaar
Brechtje van Doremalen
Geen foto beschikbaar
Merel Franken
Geen foto beschikbaar
Pien Hendriks
Geen foto beschikbaar
Lenna Sabel
Geen foto beschikbaar
Lois Schuring
Geen foto beschikbaar
Myrte van Stigt
Geen foto beschikbaar
Lotte van der Ven
Geen foto beschikbaar
Sophie Vissers
Geen foto beschikbaar
Demi Wonders
Geen foto beschikbaar
Robyn Zwitserloot

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach John Diepstraten Mail
Coach Marc Vissers Mail
Manager Wendy Zwitserloot Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Best MB5 12 25 8 1 3 40 22 0
2 Son MB2 12 21 6 3 3 38 31 0
3 Boekel MB2 12 17 4 5 3 38 35 0
4 Berlicum MB4 12 16 5 1 6 26 34 0
5 Gemert MB3 12 14 4 2 6 24 21 0
6 Uden MB3 12 14 4 2 6 28 32 0
7 Helmond MB5 12 11 3 2 7 28 47 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
Berlicum MB4 Boekel MB2 4-4
Boekel MB2 Helmond MB5 6-3
Berlicum MB4 Helmond MB5 2-7
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
Best MB5 Helmond MB5 2-3
Berlicum MB4 Uden MB3 1-3
Son MB2 Best MB5 2-7
Uden MB3 Gemert MB3 2-1
Son MB2 Helmond MB5 5-1
Gemert MB3 Berlicum MB4 2-0
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Uden MB3 Best MB5 4-1
Berlicum MB4 Son MB2 4-3
Berlicum MB4 Gemert MB3 2-0
Gemert MB3 Son MB2 2-3
Uden MB3 Boekel MB2 5-5
Best MB5 Boekel MB2 2-3
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
Berlicum MB4 Best MB5 0-4
Helmond MB5 Best MB5 1-7
Helmond MB5 Berlicum MB4 2-6
ZONDAG 5 JANUARI 2020
Son MB2 Boekel MB2 1-1
Boekel MB2 Uden MB3 2-1
Uden MB3 Son MB2 2-4
ZONDAG 12 JANUARI 2020
Son MB2 Uden MB3 5-2
Boekel MB2 Best MB5 3-4
Helmond MB5 Son MB2 1-4
Boekel MB2 Gemert MB3 2-2
Gemert MB3 Best MB5 2-3
Uden MB3 Helmond MB5 1-2
ZONDAG 19 JANUARI 2020
Best MB5 Son MB2 3-3
Best MB5 Gemert MB3 4-1
Son MB2 Gemert MB3 3-2
ZONDAG 26 JANUARI 2020
Gemert MB3 Boekel MB2 3-1
Gemert MB3 Helmond MB5 0-0
Helmond MB5 Boekel MB2 4-7
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
Best MB5 Uden MB3 2-0
Uden MB3 Berlicum MB4 5-1
Best MB5 Berlicum MB4 1-0
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
Helmond MB5 Gemert MB3 1-4
Helmond MB5 Uden MB3 3-3
Gemert MB3 Uden MB3 5-0
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
Boekel MB2 Son MB2 3-3
Boekel MB2 Berlicum MB4 1-3
Son MB2 Berlicum MB4 2-3