header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Veteranen B

Spelers Veteranen B

Geen foto beschikbaar
Ewald Bekker
Geen foto beschikbaar
Leon Blank
Geen foto beschikbaar
Bart Bongaerts
Geen foto beschikbaar
Baddis Boukehili
Geen foto beschikbaar
Robert-jan Cornelissen
Geen foto beschikbaar
René Daelmans
Geen foto beschikbaar
Joris de Graaf
Geen foto beschikbaar
Eric van Hensbeek
Geen foto beschikbaar
Joost van Ierland
Geen foto beschikbaar
Leo Kroese
Geen foto beschikbaar
Mark van der Kuil
Geen foto beschikbaar
Pieter Lindenbergh
Geen foto beschikbaar
Mark Looijmans
Geen foto beschikbaar
Guus Maas
Geen foto beschikbaar
Rien van Rosmalen
Geen foto beschikbaar
Frank Timmermans
Geen foto beschikbaar
Erwin Tobben
Geen foto beschikbaar
Jan van de Veerdonk
Geen foto beschikbaar
Thijs van de Veerdonk
Geen foto beschikbaar
Mark Vorstenbosch
Geen foto beschikbaar
Henny van Zijl

Ondersteuning

Functie Naam Email
Aanvoerder Frank Timmermans Mail
Aanvoerder Thijs van de Veerdonk Mail
Manager Henny van Zijl Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
Den Bosch HE Geel-Zwart HB 3-5
Liempde HA Berkel-Enschot HB 10:15 3-5
Oedenrode HB / Hopbel HB Bommelerwaard HA 3-5
Oss HB Den Bosch HD 13:40 3-5
Uden HB Berlicum HB 10:45 3-5

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rosmalen HC 10 26 8 2 0 44 13 0
2 Bommelerwaard HA 10 24 8 0 2 42 20 0
3 Uden HB 10 19 6 1 3 30 18 0
4 Berkel-Enschot HB 10 19 6 1 3 29 24 0
5 Oss HB 10 19 6 1 3 21 20 0
6 Geel-Zwart HB 10 16 5 1 4 28 27 0
7 Liempde HA 10 11 3 2 5 23 23 0
8 Berlicum HB 10 9 3 0 7 20 41 0
9 Den Bosch HE 10 8 2 2 6 18 25 0
10 Den Bosch HD 10 7 2 1 7 29 40 0
11 Oedenrode HB 10 1 0 1 9 11 44 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei Hockey Club Uden HB 10:45 uit
10 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch HD n.n.b uit
17 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch HE 11:00 thuis - Veld 2
24 mei Berkel Enschot HB 11:00 thuis - Veld 2
7 jun V.M.H.C. Geel-Zwart HB n.n.b uit
14 jun Liempde HA 11:00 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot HB Liempde HA 3-0
Geel-Zwart HB Den Bosch HE 2-1
Berlicum HB Uden HB 1-7
Den Bosch HD Oss HB 3-5
Bommelerwaard HA Oedenrode HB / Hopbel HB 5-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Den Bosch HE Bommelerwaard HA 3-4
Oedenrode HB / Hopbel HB Rosmalen HC 1-8
Uden HB Berkel-Enschot HB 1-2
Liempde HA Geel-Zwart HB 2-4
Oss HB Berlicum HB 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rosmalen HC Bommelerwaard HA 4-2
Liempde HA Den Bosch HE 2-2
Berkel-Enschot HB Oss HB 1-3
Den Bosch HD Oedenrode HB / Hopbel HB 6-2
Geel-Zwart HB Uden HB 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oss HB Geel-Zwart HB 2-6
Oedenrode HB / Hopbel HB Berlicum HB 1-4
Uden HB Liempde HA 2-2
Bommelerwaard HA Den Bosch HD 9-2
Den Bosch HE Rosmalen HC 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Liempde HA Oss HB 2-3
Berlicum HB Bommelerwaard HA 3-8
Berkel-Enschot HB Oedenrode HB / Hopbel HB 3-1
Uden HB Den Bosch HE 3-2
Den Bosch HD Rosmalen HC 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Den Bosch HE Den Bosch HD 4-1
Oedenrode HB / Hopbel HB Geel-Zwart HB 2-3
Rosmalen HC Berlicum HB 5-1
Oss HB Uden HB 0-3
Bommelerwaard HA Berkel-Enschot HB 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Liempde HA Oedenrode HB / Hopbel HB 6-1
Geel-Zwart HB Bommelerwaard HA 2-6
Oss HB Den Bosch HE 1-2
Berkel-Enschot HB Rosmalen HC 3-6
Berlicum HB Den Bosch HD 1-7
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bommelerwaard HA Liempde HA 1-0
Rosmalen HC Geel-Zwart HB 6-1
Den Bosch HD Berkel-Enschot HB 3-4
Den Bosch HE Berlicum HB 1-5
Oedenrode HB / Hopbel HB Uden HB 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Uden HB Bommelerwaard HA 1-3
Oss HB Oedenrode HB / Hopbel HB 1-0
Geel-Zwart HB Den Bosch HD 4-0
Berkel-Enschot HB Berlicum HB 5-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Den Bosch HD Liempde HA 2-5
Berkel-Enschot HB Den Bosch HE 2-1
Bommelerwaard HA Oss HB 1-2
Rosmalen HC Uden HB 4-1
Berlicum HB Geel-Zwart HB 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Den Bosch HE Oedenrode HB / Hopbel HB 2-2
Liempde HA Berlicum HB 4-1
Uden HB Den Bosch HD 4-3
Geel-Zwart HB Berkel-Enschot HB 4-4
Oss HB Rosmalen HC 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Liempde HA Rosmalen HC 0-4