header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Heren 2

Spelers Heren 2

Geen foto beschikbaar
Bruce van der Aa
Geen foto beschikbaar
Bouke van Breugel
Geen foto beschikbaar
Ludo van den Broek
Geen foto beschikbaar
Khoa Cao
Geen foto beschikbaar
Joris Frerichs
Geen foto beschikbaar
Jesse Frunt
Geen foto beschikbaar
Mike Heerkens
Geen foto beschikbaar
Martijn Heijmans
Geen foto beschikbaar
Ruben Jussen
Geen foto beschikbaar
Robbert Kerkhoff
Geen foto beschikbaar
Mark van Lottum
Geen foto beschikbaar
Joris van der Pas
Geen foto beschikbaar
Jasper v.d. Scheur
Geen foto beschikbaar
Jasper van Uden
Geen foto beschikbaar
Erwin van der Velde
Geen foto beschikbaar
Ward Verhagen
Geen foto beschikbaar
Vincent Vlaminckx

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Bart van den Broek Mail
Coach Albert van de Scheur Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
Best H3 Drunen H4 12:45 3-5
Dommel H2 (O) Son H2 12:45 3-5
Geel-Zwart H4 Berlicum H2 (O) 13:00 3-5
Hopbel H5 Oranje-Rood H13 12:30 3-5
Liempde H2 Geldrop H5 11:50 3-5
MEP H4 Helmond H5 12:45 3-5

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hopbel H5 11 28 9 1 1 61 16 0
2 Best H3 11 27 8 3 0 46 13 0
3 Son H2 11 23 7 2 2 61 25 0
4 Dommel H2 11 21 7 0 4 40 30 0
5 Berlicum H2 11 20 5 5 1 33 23 0
6 Geldrop H5 11 18 6 0 5 31 28 0
7 Helmond H5 10 18 6 0 4 27 30 0
8 MEP H4 11 9 2 3 6 31 37 0
9 Geel-Zwart H4 11 8 2 2 7 31 36 0
10 Drunen H4 11 8 2 2 7 26 43 0
11 Liempde H2 11 4 1 1 9 37 54 0
12 Oranje-Rood H13 10 1 0 1 9 8 97 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei V.M.H.C. Geel-Zwart H4 13:00 uit
10 mei HC Helmond H5 14:45 uit
17 mei MHCD H4 11:00 thuis - Veld 1
24 mei HTCSON Hockey H2 n.n.b uit
7 jun SMHC De Hopbel H5 15:00 uit
14 jun HC Oranje Rood H13 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Helmond H5 MEP H4 3-0
Drunen H4 Best H3 1-4
Berlicum H2 (O) Geel-Zwart H4 3-2
Geldrop H5 Liempde H2 4-3
Son H2 Dommel H2 (O) 9-2
Oranje-Rood H13 Hopbel H5 0-11
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Geel-Zwart H4 Oranje-Rood H13 11-0
MEP H4 Drunen H4 5-4
Hopbel H5 Geldrop H5 6-1
Dommel H2 (O) Berlicum H2 (O) 2-3
Best H3 Son H2 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H13 Dommel H2 (O) 0-9
Son H2 MEP H4 6-2
Helmond H5 Geldrop H5 2-1
Drunen H4 Liempde H2 5-3
Berlicum H2 (O) Best H3 3-3
Geel-Zwart H4 Hopbel H5 3-5
DONDERDAG 26 SEPTEMBER 2019
Liempde H2 Son H2 3-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dommel H2 (O) Geel-Zwart H4 4-2
MEP H4 Berlicum H2 (O) 3-3
Geldrop H5 Drunen H4 2-1
Best H3 Oranje-Rood H13 10-0
Hopbel H5 Helmond H5 8-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Son H2 Geldrop H5 5-1
Oranje-Rood H13 MEP H4 2-13
Geel-Zwart H4 Best H3 0-4
Dommel H2 (O) Hopbel H5 0-2
Drunen H4 Helmond H5 1-5
Berlicum H2 (O) Liempde H2 6-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Helmond H5 Son H2 5-2
Best H3 Dommel H2 (O) 7-2
Geldrop H5 Berlicum H2 (O) 3-1
Liempde H2 Oranje-Rood H13 9-0
MEP H4 Geel-Zwart H4 2-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Liempde H2 Helmond H5 4-6
Hopbel H5 Drunen H4 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Geel-Zwart H4 Liempde H2 2-1
Son H2 Drunen H4 6-1
Oranje-Rood H13 Geldrop H5 0-8
Dommel H2 (O) MEP H4 4-2
Berlicum H2 (O) Helmond H5 4-1
Best H3 Hopbel H5 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hopbel H5 Son H2 4-2
Drunen H4 Berlicum H2 (O) 2-2
Liempde H2 Dommel H2 (O) 2-3
Geldrop H5 Geel-Zwart H4 5-3
MEP H4 Best H3 0-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Geel-Zwart H4 Helmond H5 1-3
Best H3 Liempde H2 6-3
Dommel H2 (O) Geldrop H5 5-3
MEP H4 Hopbel H5 0-5
Berlicum H2 (O) Son H2 3-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Son H2 Oranje-Rood H13 17-1
Helmond H5 Dommel H2 (O) 0-3
Liempde H2 MEP H4 4-4
Drunen H4 Geel-Zwart H4 3-3
Geldrop H5 Best H3 1-2
Berlicum H2 (O) Hopbel H5 3-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Hopbel H5 Liempde H2 14-4
Dommel H2 (O) Drunen H4 6-0
Oranje-Rood H13 Berlicum H2 (O) 2-2
MEP H4 Geldrop H5 0-2
Best H3 Helmond H5 6-1
Geel-Zwart H4 Son H2 2-6
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Drunen H4 Oranje-Rood H13 7-3