header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MA3

Spelers MA3

Geen foto beschikbaar
Richelle van Alphen
Geen foto beschikbaar
Donna van Doorn
Geen foto beschikbaar
Fleur van Erp
Geen foto beschikbaar
Lotte de Groot
Geen foto beschikbaar
Maxime de Haas
Geen foto beschikbaar
Tess van der Heijden
Geen foto beschikbaar
Guusje Hulshof
Geen foto beschikbaar
Jennifer Landers
Geen foto beschikbaar
Angeline Marques
Geen foto beschikbaar
Amber Meeuwsen
Geen foto beschikbaar
Esmée Pennings
Geen foto beschikbaar
Eline Schellekens
Geen foto beschikbaar
Kyra van Schijndel
Geen foto beschikbaar
Floor Schoppema
Geen foto beschikbaar
Helene Teunissen
Geen foto beschikbaar
Nikki Versteeg

Ondersteuning

Functie Naam Email
Keeper Floor Schoppema Mail
Coach Helwin Teunissen Mail
Trainer Daphne Adolfs Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
Berlicum MA3 Heesch MA2 14:15 9-5
Den Bosch MA6 Boxmeer MA2 9-5
Mill MA1 Rosmalen MA4 9-5
Oss MA6 Uden MA3 14:55 9-5

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Uden MA3 5 10 3 1 1 18 6 0
2 Den Bosch MA6 5 10 3 1 1 14 6 0
3 Boxmeer MA2 5 10 3 1 1 12 10 0
4 Heesch MA2 5 9 3 0 2 6 7 0
5 Mill MA1 5 8 2 2 1 12 8 0
6 Rosmalen MA4 5 4 1 1 3 8 13 0
7 Oss MA6 5 4 1 1 3 9 18 0
8 Berlicum MA3 5 1 0 1 4 7 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 mei Mixed Hockey Club Heesch MA2 14:15 thuis - Veld 2
16 mei MHC Boxmeer MA2 15:15 uit
23 mei Hockeyclub Berlicum VRIJ n.n.b thuis
6 jun Oss MA6 08:45 thuis - Veld 1
13 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Boxmeer MA2 Heesch MA2 3-0
Oss MA6 Rosmalen MA4 4-3
Den Bosch MA6 Mill MA1 2-2
Berlicum MA3 Uden MA3 0-5
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Heesch MA2 Oss MA6 1-0
Rosmalen MA4 Den Bosch MA6 1-3
Mill MA1 Berlicum MA3 5-2
Uden MA3 Boxmeer MA2 2-3
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Den Bosch MA6 Heesch MA2 1-2
Berlicum MA3 Rosmalen MA4 2-2
Mill MA1 Uden MA3 2-2
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Boxmeer MA2 Den Bosch MA6 0-3
Uden MA3 Oss MA6 6-1
Heesch MA2 Berlicum MA3 3-1
Rosmalen MA4 Mill MA1 2-1
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Den Bosch MA6 Oss MA6 5-1
Mill MA1 Heesch MA2 2-0
Rosmalen MA4 Uden MA3 0-3
Berlicum MA3 Boxmeer MA2 2-3
ZATERDAG 7 MAART 2020
Oss MA6 Boxmeer MA2 3-3