header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MA2

Spelers MA2

Geen foto beschikbaar
Myrthe van Alem
Geen foto beschikbaar
Laura van Alem
Geen foto beschikbaar
Iris den Besten
Geen foto beschikbaar
Lobke Bottema
Geen foto beschikbaar
Laura Brons
Geen foto beschikbaar
Sophie Dekkers
Geen foto beschikbaar
Rana van Dijk
Geen foto beschikbaar
Tessa Hanegraaf
Geen foto beschikbaar
Claartje Heerius
Geen foto beschikbaar
Loes Langenhuijsen
Geen foto beschikbaar
Rozemarijn de Looijer
Geen foto beschikbaar
Sophie Stokkelaar
Geen foto beschikbaar
Mijke Wonders
Geen foto beschikbaar
Senna van Zoggel

Ondersteuning

Functie Naam Email
Keeper Rana van Dijk Mail
Coach Steven Bottema Mail
Coach Iwan de Haan Mail
Coach Chris Heerius Mail
Trainer Daphne Adolfs Mail
Manager Chris Heerius Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
Drunen MA2 Berlicum MA2 15:45 9-5
Geel-Zwart MA3 Oss MA4 10:45 9-5
MEP MA3 Bommelerwaard MA2 15:50 9-5
Vlijmen MA2 Rosmalen MA3 9-5

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berlicum MA2 5 15 5 0 0 10 1 0
2 MEP MA3 5 10 3 1 1 17 6 0
3 Drunen MA2 5 9 4 0 1 19 8 3
4 Vlijmen MA2 5 7 2 1 2 7 10 0
5 Geel-Zwart MA3 5 6 2 0 3 15 14 0
6 Bommelerwaard MA2 5 5 1 2 2 7 6 0
7 Rosmalen MA3 5 3 1 0 4 3 14 0
8 Oss MA4 5 0 0 0 5 3 22 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 mei MHCD MA2 15:45 uit
16 mei V.M.H.C. Geel-Zwart MA3 14:15 thuis - Veld 2
23 mei Hockeyclub Berlicum VRIJ n.n.b thuis
6 jun Oss MA4 08:45 uit
13 jun Rosmalen MA3 14:15 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Bommelerwaard MA2 Berlicum MA2 0-1
Vlijmen MA2 Oss MA4 1-0
MEP MA3 Geel-Zwart MA3 4-3
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Berlicum MA2 Vlijmen MA2 3-1
Oss MA4 MEP MA3 1-8
Geel-Zwart MA3 Drunen MA2 2-7
Rosmalen MA3 Bommelerwaard MA2 0-3
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
MEP MA3 Berlicum MA2 0-1
Drunen MA2 Oss MA4 3-0
Vlijmen MA2 Bommelerwaard MA2 2-2
Geel-Zwart MA3 Rosmalen MA3 2-0
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Rosmalen MA3 Vlijmen MA2 0-2
Bommelerwaard MA2 MEP MA3 0-0
Berlicum MA2 Drunen MA2 3-0
Oss MA4 Geel-Zwart MA3 1-8
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Drunen MA2 Bommelerwaard MA2 3-2
MEP MA3 Vlijmen MA2 5-1
Geel-Zwart MA3 Berlicum MA2 0-2
Oss MA4 Rosmalen MA3 1-2
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
Drunen MA2 Rosmalen MA3 6-1