header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MB3 zaal

Spelers MB3 zaal

Geen foto beschikbaar
Jitte Beekwilder
Geen foto beschikbaar
Emma Buckens
Geen foto beschikbaar
Isabelle Draijer
Geen foto beschikbaar
Meike van Erp
Geen foto beschikbaar
Noelle de Graaf
Geen foto beschikbaar
Fleur van Grunsven
Geen foto beschikbaar
Annemijn de Haas
Geen foto beschikbaar
Bibi de Haas
Geen foto beschikbaar
Cato Hendriks
Geen foto beschikbaar
Isabel van Hensbeek
Geen foto beschikbaar
Fleur Hoeben
Geen foto beschikbaar
Madelief ter Horst
Geen foto beschikbaar
Sjors van de Poel
Geen foto beschikbaar
Julie Tobben
Geen foto beschikbaar
Isa Versteeg

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Erwin Tobben Mail
Manager Jeltsje Beekwilder Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MEP MB4 12 33 11 0 1 73 22 0
2 Geldrop MB3 12 28 9 1 2 48 25 0
3 Gemert MB4 12 24 7 3 2 43 20 0
4 Berlicum MB3 12 15 5 0 7 34 46 0
5 HDL MB2 12 14 4 2 6 27 30 0
6 Best MB7 12 6 2 0 10 21 74 0
7 Uden MB5 12 3 1 0 11 24 53 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
Gemert MB4 HDL MB2 2-2
Gemert MB4 Geldrop MB3 4-2
Geldrop MB3 HDL MB2 3-1
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
Gemert MB4 Best MB7 8-0
HDL MB2 Gemert MB4 1-1
MEP MB4 Berlicum MB3 4-0
HDL MB2 Best MB7 8-1
Geldrop MB3 Berlicum MB3 2-1
MEP MB4 Geldrop MB3 5-4
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Best MB7 Uden MB5 5-4
Berlicum MB3 Uden MB5 6-2
Best MB7 Berlicum MB3 4-3
ZONDAG 5 JANUARI 2020
Uden MB5 HDL MB2 1-4
MEP MB4 HDL MB2 7-2
MEP MB4 Uden MB5 6-0
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
Uden MB5 Best MB7 4-2
Best MB7 Geldrop MB3 2-6
Geldrop MB3 Uden MB5 3-2
ZONDAG 12 JANUARI 2020
Berlicum MB3 MEP MB4 2-12
Gemert MB4 MEP MB4 2-4
Gemert MB4 Berlicum MB3 5-3
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
Geldrop MB3 Gemert MB4 2-2
Best MB7 HDL MB2 0-3
Gemert MB4 Uden MB5 5-0
Best MB7 MEP MB4 1-12
Uden MB5 Geldrop MB3 2-3
HDL MB2 MEP MB4 0-5
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
MEP MB4 Gemert MB4 4-1
Uden MB5 MEP MB4 3-6
Uden MB5 Gemert MB4 1-4
ZONDAG 26 JANUARI 2020
Berlicum MB3 Geldrop MB3 1-6
HDL MB2 Geldrop MB3 2-3
HDL MB2 Berlicum MB3 1-2
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
Berlicum MB3 HDL MB2 4-1
HDL MB2 Uden MB5 2-1
Uden MB5 Berlicum MB3 4-7
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
Geldrop MB3 MEP MB4 4-3
Geldrop MB3 Best MB7 10-0
MEP MB4 Best MB7 5-3
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
Best MB7 Gemert MB4 1-6
Berlicum MB3 Best MB7 5-2
Berlicum MB3 Gemert MB4 0-3