header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

JD2 zaal

Spelers JD2 zaal

Geen foto beschikbaar
Krijn Berkhout
Geen foto beschikbaar
Daan Bimmel
Geen foto beschikbaar
Sam Boukehili
Geen foto beschikbaar
Thies Derks
Geen foto beschikbaar
Mees van der Doelen
Geen foto beschikbaar
Benjamin Draijer
Geen foto beschikbaar
Tim van den Heuvel
Geen foto beschikbaar
Ayold Jacobs
Geen foto beschikbaar
Guo an Kersten
Geen foto beschikbaar
Guus Kruijssen
Geen foto beschikbaar
Jip Schouten
Geen foto beschikbaar
Leander Schuttelaar
Geen foto beschikbaar
Daan Verzantvoort
Geen foto beschikbaar
Guus Vogels
Geen foto beschikbaar
Olivier van de Wiel

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Wouter Berkhout Mail
Coach Baddis Boukehili Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MEP JD3 12 31 10 1 1 69 12 0
2 Oirschot JD1 12 31 10 1 1 54 15 0
3 Rosmalen JD3 12 19 6 1 5 23 36 0
4 Berlicum JD2 12 15 5 0 7 40 46 0
5 Son JD1 12 13 3 4 5 25 33 0
6 Dommel JD2 12 11 3 2 7 21 39 0
7 Gemert JD2 12 1 0 1 11 21 72 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
Gemert JD2 Oirschot JD1 2-8
Dommel JD2 Oirschot JD1 0-3
Dommel JD2 Gemert JD2 4-0
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Berlicum JD2 MEP JD3 0-7
MEP JD3 Rosmalen JD3 6-0
Rosmalen JD3 Berlicum JD2 3-2
ZONDAG 5 JANUARI 2020
Berlicum JD2 Son JD1 3-4
Rosmalen JD3 MEP JD3 1-5
MEP JD3 Dommel JD2 6-0
Rosmalen JD3 Dommel JD2 1-0
Berlicum JD2 Gemert JD2 6-2
Gemert JD2 Son JD1 0-6
ZONDAG 19 JANUARI 2020
Rosmalen JD3 Gemert JD2 3-2
Berlicum JD2 Dommel JD2 3-2
Oirschot JD1 Gemert JD2 10-1
Dommel JD2 Son JD1 2-2
Oirschot JD1 Rosmalen JD3 3-2
Son JD1 Berlicum JD2 5-1
ZONDAG 26 JANUARI 2020
Berlicum JD2 Oirschot JD1 0-5
Son JD1 Gemert JD2 2-2
Dommel JD2 Berlicum JD2 1-8
Son JD1 MEP JD3 0-8
MEP JD3 Gemert JD2 7-3
Oirschot JD1 Dommel JD2 2-4
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
Rosmalen JD3 Son JD1 2-2
Gemert JD2 Dommel JD2 2-5
Dommel JD2 MEP JD3 0-8
Gemert JD2 MEP JD3 3-11
Son JD1 Oirschot JD1 1-4
Rosmalen JD3 Oirschot JD1 0-5
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
Oirschot JD1 Son JD1 3-0
MEP JD3 Oirschot JD1 2-2
Gemert JD2 Berlicum JD2 3-7
Gemert JD2 Rosmalen JD3 1-3
MEP JD3 Son JD1 4-0
Berlicum JD2 Rosmalen JD3 6-2
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
Oirschot JD1 MEP JD3 2-0
Dommel JD2 Rosmalen JD3 2-3
MEP JD3 Berlicum JD2 5-1
Son JD1 Rosmalen JD3 2-3
Son JD1 Dommel JD2 1-1
Oirschot JD1 Berlicum JD2 7-3