MAIN MENU
Home
Hockey
De club
Agenda
Lidmaatschap
Sponsoren
Foto's
Contact
Mijn HCB
Home
Hockey
Wedstrijden
Teams
Coach/Manager
Trainingen
Scheidsrechters
Zaalhockey
Trimhockey
Prestatieteams
Toernooien
Materialen
Afgelasting
Fair Play
Oefenwedstrijden
De club
Bestuur
Commissies
Organisatie
Vrijwilligers
Onze 10 regels
Vertrouwenscontactpersoon
Communicatie
Agenda
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Contributie
Nieuwe leden
Aanmelden
Opzeggen
Gegevens wijzigen
Tenue
Sponsoring
Sponsoring
Sponsor worden
Foto's
Contact
Mijn HCB
Home
›
Hockey
›
Trainingen
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
zaterdag 20 april 2024
Tijd
T/U
Team
Tegen team
09:00
Thuis
MO10-2
mixed hockeyclub HDL MO10-1
14:15
Thuis
JO10-1
MHC HOCO JO10-1
Trainingen
Hoofdschema
Seizoen 23-24 Voorjaar
Meivakantie!
Afgelast vanwege jeugdkamp
Dit schema loopt van 17-2-2024 t/m 8-6-2024
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
MO14-1
Hockey Werkt
1 - CD
17:30 - 18:30
MO10-1
Harrie Sloots
1 - AB
18:00 - 22:00
Keeperscarrousel
Trainingsgroep
3
Martijn Herfst
18:30 - 20:00
JO14-1
Jasper van Ast
1 - CD
18:30 - 20:00
MO12-1
Hockey Werkt
2 - AB
18:30 - 20:00
MO16-1
Rein van Lith
1 - AB
20:00 - 21:30
MO18-2
Fabiënne Honselaar
1 - CD
20:00 - 21:30
MO18-3
Hockey Werkt
1 - AB
HW
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:15 - 18:15
MO12-2
Hockey Werkt
2 - AB
17:45 - 19:15
MO18-1
Olivier Verstappen
1 - AB
18:00 - 19:00
Keeperscarrousel
Trainingsgroep
1 - CD
18:15 - 19:15
MO14-2
Hockey Werkt
2 - AB
18:30 - 19:30
JO10-1
Markje Hoekstra-harleman
3
18:30 - 19:30
JO9-1
Markje Hoekstra-harleman
3
19:00 - 20:15
Keeperscarrousel
Trainingsgroep
2 - CD
19:00 - 20:30
JO16-1
Hockey Werkt
1 - CD
19:15 - 20:15
JO12-1
Koert Tak
1 - AB
19:15 - 20:15
JO14-2
Hockey Werkt
2 - AB
20:30 - 22:00
DO25-1
Mats Merkelbach
Hockey Werkt
1 - CD
20:30 - 22:00
H1
Koert Tak
1 - AB
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:30 - 18:30
JO8-1
Hockey Werkt
Yara Melisie
Evine Cornelissen
1 - C
17:30 - 18:30
JO9-1
Hockey Werkt
Mik Verploegen
2 - D
17:30 - 18:30
MO10-1
Thijs Falkenburg
3 - CD
17:30 - 18:30
MO10-2
Tjeu van der Walle
3 - AB
17:30 - 18:30
MO8-1
Hockey Werkt
Lara Buenen
1 - A
17:30 - 18:30
MO8-2 training
Hockey Werkt
Ise vd Doelen
1 - B
17:30 - 18:30
MO8-3 Training
Evy Spierings
Hockey Werkt
Janna Janssen
1 - D
17:30 - 18:30
MO9-1
Hockey Werkt
Liselotte Bax
2 - A
17:30 - 18:30
MO9-2
Hockey Werkt
2 - B
18:45 - 20:15
MO14-1
Stan van den Thillart
1 - AB
18:45 - 20:15
MO16-2
Hockey Werkt
2 - CD
HW
18:45 - 20:15
MO16-3
Hockey Werkt
2 - AB
HW
18:45 - 20:15
MO18-2
Fabiënne Honselaar
1 - CD
20:15 - 21:45
DO25-2
Hockey Werkt
1 - CD
20:15 - 21:15
MO16-1
Hockey Werkt
1 - AB
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:30 - 19:00
MO12-1
Nick Loomans
1 - CD
17:30 - 18:45
MO12-2
Martijn Mortel
1 - AB
Eigen initiatief. Voorlopig
17:30 - 18:30
MO14-2
Joke Prince
3
Eigen Initiatief
18:30 - 19:30
JO10-1
Markje Hoekstra-harleman
3
18:30 - 20:00
JO12-1
Cas van der Walle
Koert Tak
Hockey Werkt
2 - CD
18:30 - 20:00
JO14-2
Twan de Goeij
2 - AB
18:45 - 20:15
JO16-1
Koen Brok
1 - AB
19:00 - 20:30
JO14-1
René Daelmans
1 - CD
19:30 - 20:30
MO18-3
Frank Verhoeven
3
Eigen Initiatief
20:30 - 22:00
H1
Koert Tak
1 - AB
20:30 - 22:00
H45-1
3
20:30 - 22:00
MO18-1
Jurgen Ketelaars
1 - CD
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:00
MO10-2
Tjeu van der Walle
1 - AB
17:00 - 18:00
MO9-1
Sipke van der Werf
1 - CD
17:00 - 18:00
MO9-2
1 - CD
20:00 - 21:30
H2
1
Hoofdsponsor
Agenda
selecteer een maand
apr 2024
mei 2024
jun 2024
okt 2024
20-4
Lentecompetitie junioren
Sponsoren